Tricephalus

TAK TROCHU JINÁ :DOVOLENÁ - INFORMACE K ZÁŽITKOVÉMU KURZU PRO DOSPĚLÉ V ROCE 2018

 

PODROBNÉ INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH A PLATBĚ NALEZNETE ZDE

  

Chceš zažít něco výjimečného, co tě nepotká ani na pláži v Chorvatsku a už vůbec ne doma na gauči? Myslíš si, že je v tobě pořád ještě ukrytý ten ztřeštěný rebel z dětských let? Nedělá ti problém si trochu zablbnout, protáhnout tělo či se vcítit do role někoho úplně jiného? V tom případě je tu pro tebe zážitkový kurz, který již jedenáct let pořádáme střídavě pro mladé lidi a pro dospělé. 

 
Po dvou letech naléhání ze strany dospělých jsme „povolili“ a pro rok 2018 připravili akci pro věkovou skupinu 18+, pochopitelně opět na jednom z nejkrásnějších míst u nás – v Lipnici nad Sázavou.

 
Je před tebou osm dní ve skupině bláznů v tom nejlepším slova smyslu. Společně vás spojí silné zážitky, při kterých zjistíte, že síla skupiny není jenom fráze. Čekají tě dny plné intenzivních momentů, při kterých si sáhneš až na dno a zjistíš, kdy máš opravdu dost. A přitom se můžeš těšit na kopec smíchu, skvělé zábavy a také na nedostatek spánku. Tady se dostaneš zcela mimo všední realitu, kde se jde až na doraz:)

 
Usínání u ohně, hvězdy, koupání v nádherném lomu, vstávání s paprsky slunce. Divoká romantika, ale také těžká dřina. Osm dní v nádherné lokalitě uprostřed přírody ti ukáže, že k životu nám někdy stačí o mnoho méně, než si myslíme.

Místo: Táborová základna Lipnice, Lom Na Hřebenech, 582 33 Dolní Město
Charakteristika: Zážitková dovolená pro všechny blázny starší 18 let. Jedná se o soukromý typ akce – instruktoři pouze zprostředkují platbu, program a veškeré náležitosti. Jinak jde o pobyt na vlastní nebezpečí, veškerý program je zcela dobrovolný.
Termín: Sobota 21. – sobota 28. července 2018
Ubytování: Dvoulůžkové chatky
Stravování: Plná penze + pitný režim
Věk: 18 – 100  let 
Kapacita: 40 míst
Cena: 4.200,- Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, parkování, sauna a rekreační poplatek)
Platba: na účet 1056976103/0800 nejpozději 31. března 2018. Do kolonky zpráva pro příjemce je nutno napsat jméno a příjmení účastníka. Storno poplatky jsou účtovány dle ceníku České tábornické unie (viz www.tabornici.cz).
Hygiena: Sprchy (teplá voda), WC, sauna
Koupání: Zatopený lom, který je součástí základny

 

PODROBNÉ INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH A PLATBĚ NALEZNETE ZDE

 

honzapepa.jpg

Mediální tváří kurzu jsou Honza Toužimský - vynikající český zpěvák a frontman skupiny Arakain
a Pepa Michálek - skvělý český zpěvák a moderátor.

Podívejte se na písničku, která byla napsána pro potřeby zážitkového kurzu :Dovolená pro teenagery 2017, na které se kromě členů kapely Sounder podílel právě Honza Toužinský a naše instruktorka Vendula Nešporová.

Dailší fotky a videa naleznete v příslušných sekcích těchto stránek.